Проблеми і перспективи формування лінгвокультурної особистості засобами рідного слова: збірник наукових праць (до 35-річчя кафедри лінгвометодики та культури фахової мови)

Климова, К. Я., ed. (2017) Проблеми і перспективи формування лінгвокультурної особистості засобами рідного слова: збірник наукових праць (до 35-річчя кафедри лінгвометодики та культури фахової мови). Житомир: Видавництво ЖДУ ім. І. Франка.

[img]
Preview
Text
Download (1MB) | Preview

Abstract

У збірнику вміщено статті, присвячені проблемам методики навчання української мови та літератури в системі вищої, професійно-технічної та шкільної освіти; різним аспектам підготовки майбутніх фахівців до професійного спілкування, а також питанням формування культури сценічного мовлення у студентів ВНЗ та школярів. Статті відомих на Житомирщині та за її межами науковців, викладачів, учителів-словесників та студентів, які проводять наукові дослідження у філологічній та лінгвометодичній площинах, спрямовані на розвиток творчої україномовної особистості. Матеріали книги цікаві для освітян, студентської, учнівської молоді та всіх, хто не байдужий до рідного слова.

Item Type: Book
Uncontrolled Keywords: Проблеми і перспективи формування лінгвокультурної особистості засобами рідного слова
Subjects: L Education > LB Theory and practice of education
P Language and Literature > P Philology. Linguistics
Divisions: Educational and Research Institute of Pedagogics > Department of Primary Education and Culture of Professional Language
Depositing User: ПК Кафедра
Date Deposited: 30 Oct 2017 18:44
Last Modified: 30 Oct 2017 18:44
URI: http://eprints.zu.edu.ua/id/eprint/25581

Actions (login required)

View Item View Item