Личность как трансцендентальная сущность

Вознюк, О. В. (2013) Личность как трансцендентальная сущность. Актуальные проблемы педагогической теории и практики: материалы международной научной конференции / под общ.ред. проф. О.И. Кирикова; проф. Н.И.Сметанского. pp. 53-60.

[img]
Preview
Text
Download (1MB) | Preview

Abstract

У статті обґрунтовується, що особистість людини виступає принципово творчою сутністю і саме творчість є наріжним чинником реалізації і формування особистості людини, здатної до активної творчої поведінки і самодетермінації. Особистість також постає трансцендентальної сутністю, яка в силу цього реалізує механізм самосвідомості і постає божественною сутністю. Наступним якістю особистості виступає воля, яка поводиться як неінерційна сутність, оскільки, на відміну від інерційних об'єктів, активізується перед перешкодами і атрофується, коли таких не спостерігається.

Item Type: Article
Uncontrolled Keywords: personality, transcendental essence, inner motivation, self-determination, will power, self-consciousness.
Subjects: L Education > L Education (General)
Divisions: Educational and Research Institute of Pedagogics > Department of theory and methods of preschool and inclusive education
Depositing User: асистент І.О. Денисюк
Date Deposited: 01 Feb 2018 23:54
Last Modified: 01 Feb 2018 23:54
URI: http://eprints.zu.edu.ua/id/eprint/26319

Actions (login required)

View Item View Item