Порушення рольових очікувань у спілкуванні керівника та підлеглого: комунікативно-прагматичний аспект (на матеріалі англомовного кінодискурсу)

Горбачова, Н. І. (2017) Порушення рольових очікувань у спілкуванні керівника та підлеглого: комунікативно-прагматичний аспект (на матеріалі англомовного кінодискурсу). Наукове видання "Південний архів" (філологічні науки). – 2017 (№ 70). pp. 91-93. ISSN 2308-8037

[img]
Preview
Text
Download (192kB) | Preview

Abstract

Стаття присвячена аналізу порушень рольових очікувань у процесі спілкування мовців з асиметричними статусами. Розглядається тактика критики дій, реалізована підлеглим для зміцнення власного статусу та зниження статусу керівника. У розвідці також висвітлені прагмалінгвістичні особливості реалізації зазначеної тактики.

Item Type: Article
Subjects: P Language and Literature > P Philology. Linguistics
Divisions: Educational and Research Institute of Foreign Philology > Department of English Philology and Translation
Depositing User: Ю. О. Тимощук
Date Deposited: 23 Feb 2018 10:08
Last Modified: 23 Feb 2018 10:08
URI: http://eprints.zu.edu.ua/id/eprint/26567

Actions (login required)

View Item View Item