Нові рубежі розвитку освіти і педагогіки

Вознюк, О. В. (2018) Нові рубежі розвитку освіти і педагогіки. Педагогіка співробітництва як складова реалізації освітньої стратегії навчального закладу: Збірник матеріалів інтернет-конференції. pp. 140-142.

[img]
Preview
Text
Download (1MB) | Preview
Official URL: https://irademudyk.wixsite.com/ztec

Abstract

Сучасна освіта входить у якісно новий етап розвитку. У цьому зв’язку пошлемося на ювілейну доповідь Римського клубу (2017 р.), в якій можна знайти висновок про неминучість корінної зміни парадигми розвитку нашої цивілізації. Жорстка критика капіталізму, неприйняття фінансових спекуляцій, відмова від матеріалізму і спрощеного розуміння світу, заклик до альтернативної економіки, до "нового Просвітництва", духовно-морального світогляду, єдиної планетарної гармонійної цивілізації – така нині домінанта розвитку людства, запропонована Римським клубом, який залишається основним майданчиком, що формулює порядок денний "відповідального глобалізму" і стійкого розвитку, і є орієнтиром для значної частини світової еліти.

Item Type: Article
Subjects: L Education > L Education (General)
Divisions: Educational and Research Institute of Pedagogics > Department of theory and methods of preschool and inclusive education
Depositing User: асистент І.О. Денисюк
Date Deposited: 16 May 2018 08:42
Last Modified: 16 May 2018 08:42
URI: http://eprints.zu.edu.ua/id/eprint/27075

Actions (login required)

View Item View Item