Функціонування VOSI-КОНСТРУКЦІЙ, VOSING-КОНСТРУКЦІЙ і складнопідрядних речень зі з’ясувальною клаузою як синтаксичних синонімів у ранньоновоанглійській мові

Криворучко, Т. В. (2018) Функціонування VOSI-КОНСТРУКЦІЙ, VOSING-КОНСТРУКЦІЙ і складнопідрядних речень зі з’ясувальною клаузою як синтаксичних синонімів у ранньоновоанглійській мові. Актуальні проблеми романо-германської філології та прикладної лінгвістики. (1(15)). pp. 188-192.

[img]
Preview
Text
Download (148kB) | Preview

Abstract

Статтю присвячено аналізові наукових підходів до опису синтаксичної синонімії та дослідженню предикативних конструкцій з інфінітивом (VOSI-конструкцій), предикативних конструкцій з дієприкметником І (VOSING-конструкцій) та складнопідрядного речення зі з’ясувальною клаузою (Complement Clause). Розглянуто функціонування VOSI-конструкцій, VOSING-конструкцій та складнопідрядного речення зі з’ясувальною клаузою як синтаксичних синонімів у ранньоновоанглійській мові.

Item Type: Article
Uncontrolled Keywords: синтаксична синонімія, предикативні конструкції з інфінітивом (VOSI-конструкції), предикативні конструкції з дієприкметником І (VOSING-конструкції), складнопідрядне речення зі з’ясувальною клаузою, функціонально-синтаксичні синоніми.
Subjects: P Language and Literature > P Philology. Linguistics
P Language and Literature > PE English
Divisions: Educational and Research Institute of Foreign Philology > Department of English Language and Applied Linguistics
Depositing User: лаборант Оксана Мозговенко
Date Deposited: 05 Feb 2019 11:49
Last Modified: 05 Feb 2019 11:49
URI: http://eprints.zu.edu.ua/id/eprint/28247

Actions (login required)

View Item View Item