Особливості образу військового психолога у свідомості магістрів-психологів

Загурська, І. С., Халімончук, І. П. (2019) Особливості образу військового психолога у свідомості магістрів-психологів. Молодий вчений (2). pp. 520-523. ISSN 2304-5809

[img]
Preview
Text
Download (234kB) | Preview

Abstract

У статті розглядається проблема представлення образу військового психолога у свідомості магістрів-психологів. Образ професіонала є своєрідним еталоном, на який можуть орієнтуватися майбутні фахівці. Часто цей образ формується на основі взаємодії з конкретними людьми, які мають свою професійну біографію, цінності та переконання. Важливо сприяти усвідомленню складових образу психолога, що оптимізуватиме розвиток професійної самосвідомості. Відмічається, що для аналізу образу військового психолога найбільш ефективним є індивідуально-орієнтований підхід до дослідження особистості. Виявлено конфліктну неузгодженість між різними групами моральнісних та діяльнісних конструктів, які складають образ фахівця. Це вказує на суперечності у сприйманні магістрами-психологами професійних якостей та вмінь. Є практична необхідність у ґрунтовному семантичному аналізі структурних характеристик образу військового психолога.

Item Type: Article
Uncontrolled Keywords: свідомість, професійна самосвідомість, образ військового психолога, моральнісні конструкти, діяльнісні конструкти.
Subjects: B Philosophy. Psychology. Religion > BF Psychology
Divisions: Faculty of Socio-Psychological > Department of Social and Practical Psychology
Depositing User: доцент Інна Загурська
Date Deposited: 22 Mar 2019 15:11
Last Modified: 22 Mar 2019 15:11
URI: http://eprints.zu.edu.ua/id/eprint/28611

Actions (login required)

View Item View Item