Комплексний аналіз середовища молокопереробного підприємства

Павловська, Л. Д., Павловський, Д. В. (2015) Комплексний аналіз середовища молокопереробного підприємства. Сучасні економічні системи: стан та перспективи.

[img]
Preview
Text
Download (212kB) | Preview

Abstract

В сучасних умовах розвитку національної економіки особливий інтерес представляють дослідження, направлені на виявлення шляхів вирішення продовольчої проблеми, значне місце серед яких посідає забезпечення конкурентоспроможності молокопереробної галузі, визначення сильних і слабких сторін молокопереробних підприємств, їх потенційних можливостей і загроз. Одним із найбільш відомих у закордонній та вітчизняній практиці методів аналізу та оцінки середовища підприємства є метод SWOТ-аналізу. Саме за його допомогою можна встановити маркетингові можливості, які відповідають ресурсам підприємства, визначити маркетингові загрози і розробити заходи щодо знешкодження їх впливу, виявити сильні сторони молокопереробного підприємства і зіставити їх з ринковими можливостями, визначити його слабкі сторони та розробити напрями їх подолання, виявити конкурентні переваги та сформувати стратегічні пріоритети підприємства.

Item Type: Article
Uncontrolled Keywords: аналіз, мвркетингові загрози, дослідження, національна економіка, молокопереробні підприємства
Subjects: H Social Sciences > H Social Sciences (General)
Divisions: Faculty of Socio-Psychological > Department of Economics, Management, Marketing and Hotel and Restaurant Business
Depositing User: Інна Олександрівна Клімова
Date Deposited: 05 Apr 2019 14:19
Last Modified: 05 Apr 2019 14:19
URI: http://eprints.zu.edu.ua/id/eprint/28968

Actions (login required)

View Item View Item