Концептуальні та прикладні аспекти ціннісно-морального виховання особистості майбутнього педагога в системі вищої освіти

Дубасенюк, О. А. (2018) Концептуальні та прикладні аспекти ціннісно-морального виховання особистості майбутнього педагога в системі вищої освіти. Проблеми освіти: зб. наук. праць, 1 (88). pp. 127-139.

[img]
Preview
Text
Download (949kB) | Preview

Abstract

У статті розглянуто концептуальні аспекти ціннісно-морального виховання особистості майбутнього педагога у системі вищої освіти в сучасних умовах. Проаналізовано терміносистему досліджуваної сфери та виявлено взаємообумовленість її складових. У контексті практикоорієнтованого підходу представлено програму спецкурсу «Ціннісно-моральне виховання особистості майбутнього педагога», яка передбачає: формування у майбутніх учителів уявлення про загальні закономірності ціннісно-морального виховання і розвитку особистості; оволодіння ними основними методами діагностики та методикою, способами виховання учнівської та студентської молоді. Описано основні модулі спецкурсу. Визначено етапи формування моральних якостей особистості, що передбачає розвиток її моральної свідомості, моральних почуттів, організацію морально орієнтованої діяльності.

Item Type: Article
Subjects: L Education > L Education (General)
Divisions: Educational and Research Institute of Pedagogics > Department of Pedagogy
Depositing User: лаборант І.О. Гогола
Date Deposited: 13 Apr 2019 10:23
Last Modified: 13 Apr 2019 10:23
URI: http://eprints.zu.edu.ua/id/eprint/29156

Actions (login required)

View Item View Item