Методологічні засади наукової діяльності у закладах вищої освіти, реалізовані у наукових працях академіка АМСКП Д.В. Чернілевського

Дубасенюк, О. А. (2019) Методологічні засади наукової діяльності у закладах вищої освіти, реалізовані у наукових працях академіка АМСКП Д.В. Чернілевського. Проблеми освіти: збірник наукових праць (91). pp. 135-140.

[img]
Preview
Text
Download (321kB) | Preview

Abstract

У статті обґрунтовано теоретико-методологічні засади наукової діяльності у закладах вищої освіти, реалізовані у наукових працях академіка АМСКП Д.В. Чернілевського. Ученим проаналізовано концептуальні положення філософії та теорії наукової діяльності, особливості наукового пізнання, терміносистему досліджуваного феномену, концептуальні основи філософії науки, наукові знання і можливості їх застосування, наукові теорії, принципи та технології, ознаки творчої діяльності у педагогічному процесі, психолого-педагогічні аспекти наукової діяльності у закладах вищої освіти, проблеми методології та технології науково-педагогічної діяльності, технологічні підходи до підготовки фахівців вищої кваліфікації.

Item Type: Article
Subjects: L Education > L Education (General)
L Education > LA History of education
Divisions: Educational and Research Institute of Pedagogics > Department of Pedagogy
Depositing User: асистент І.О. Денисюк
Date Deposited: 14 Apr 2019 13:26
Last Modified: 14 Apr 2019 13:26
URI: http://eprints.zu.edu.ua/id/eprint/29159

Actions (login required)

View Item View Item