Основи наукових досліджень у фізичному вихованні та спорті

Ахметов, Р. Ф. (2018) Основи наукових досліджень у фізичному вихованні та спорті. Житомир: Видавець О. О. Євенок, Житомир.

[img]
Preview
Text
Download (1MB) | Preview

Abstract

У навчальному посібнику «Основи наукових досліджень у фізичному вихованні та спорті» розглянуто сучасні концепції наукового дослідження, його методологічні основи, методику й методи. Проаналізовано методи теоретичного узагальнення наукової інформації та аналізу документальних матеріалів, методи математичної статистики й багато додатків, які допоможуть студентам у процесі підготовки й оформлення творчих праць. Навчальний посібник містить основні поняття, формули та розв’язки типових задач, необхідні статистичні таблиці та питання для поточного самостійного контролю якості набутих знань і навичок. Для студентів, аспірантів, слухачів курсів підвищення кваліфікації, тренерів, педагогів і наукових працівників галузі фізичної культури та спорту.

Item Type: Book
Subjects: L Education > LB Theory and practice of education
L Education > LB Theory and practice of education > LB2300 Higher Education
Divisions: Faculty of Physical Education and Sport > Department of Theoretical and Methodological Foundations of Physical Education and Sport
Depositing User: Unnamed user with email kaf.fiz.vyh@gmail.com
Date Deposited: 21 Mar 2021 10:36
Last Modified: 21 Mar 2021 10:36
URI: http://eprints.zu.edu.ua/id/eprint/32382

Actions (login required)

View Item View Item