Рейтингова оцінка інвестиційної привабливості сільськогосподарських підприємств радіаційно забруднених територій як складова їх інвестиційної діяльності

Каленська, В. П. (2017) Рейтингова оцінка інвестиційної привабливості сільськогосподарських підприємств радіаційно забруднених територій як складова їх інвестиційної діяльності. Бізнес та його розвиток в умовах ринкової економіки: проблеми та перспективи: збірник тез наук. роб. учасників Всеукр. наук.-практ. конф..

[img]
Preview
PDF
Download (1MB) | Preview

Abstract

Сучасні тенденції трансформації економіки України, зміна вектору зовнішньоекономічного співробітництва (євроінтеграційні процеси), значний природний, виробничий та експортний потенціал роблять вітчизняне сільське господарство однією з найбільш привабливих галузей для інвестиційних вкладень як вітчизняних, так і закордонних інвесторів. Статистична інформація Державної служби статистики України свідчить, що за 2002-2015 роки доля капітальних інвестицій у сільське господарство України не перевищувала 11% від загальної суми капітальних інвестицій в галузі економіки країни, стосовно прямих іноземних інвестицій, то тут доля не перевищувала 9% [1; 2].

Item Type: Article
Subjects: A General Works > AI Indexes (General)
Divisions: Faculty of Physics and Mathematics > Department of Mathematical Analysis, Business Analysis and Statistics
Depositing User: В.П. Каленська
Date Deposited: 02 Nov 2021 08:17
Last Modified: 02 Nov 2021 08:17
URI: http://eprints.zu.edu.ua/id/eprint/33327

Actions (login required)

View Item View Item