Формування моральних почуттів у дітей старшого дошкільного і молодшого шкільного віку

Басюк, Н. А. (2022) Формування моральних почуттів у дітей старшого дошкільного і молодшого шкільного віку. Other. ФОП О.О. Євенок, 2022.

[img]
Preview
PDF
Download (920kB) | Preview

Abstract

Монографію присвячено дослідженню проблеми формування моральних почуттів у дітей старшого дошкільного і молодшого шкільного віку. У роботі здійснено аналіз моральних почуттів як наукової категорії, історико-педагогічний огляд проблеми, окреслено основні види моральних почуттів, які формуються на етапі старшого дошкільного й молодшого шкільного віку, і наведено їх характеристику. Розкрито сутність і структуру моральних почуттів. Проаналізовано стан сформованості моральних почуттів у старших дошкільників та молодших школярів. Визначено, теоретично обґрунтовано та експериментально перевірено педагогічні умови їх формування і запропоновано форми, методи і засоби, що оптимізують процес формування цього інтегрального новоутворення. Видання адресоване науковцям, аспірантам, науково-педагогічним працівникам і здобувачам закладів вищої освіти, учителям шкіл, вихователям закладів дошкільної освіти.

Item Type: Monograph (Other)
Uncontrolled Keywords: Формування, мораль, почуття, діти
Subjects: L Education > LB Theory and practice of education > LB1501 Primary Education
Divisions: Educational and Research Institute of Pedagogics > Department of Primary Education and Culture of Professional Language
Depositing User: ПК Кафедра
Date Deposited: 18 Apr 2022 15:35
Last Modified: 05 May 2022 15:12
URI: http://eprints.zu.edu.ua/id/eprint/33899

Actions (login required)

View Item View Item