Формування спеціальних професійних компетентностей у здобувачів закладів вищої освіти під час вивчення дисципліни «Управління у сфері фізичної культури і спорту»

Грибан, Г. П. (2022) Формування спеціальних професійних компетентностей у здобувачів закладів вищої освіти під час вивчення дисципліни «Управління у сфері фізичної культури і спорту». Науковий часопис Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова. Серія № 15. Науково-педагогічні проблеми фізичної культури (фізична культура і спорт), 3К (147). pp. 105-110. ISSN 2311-2220

[img]
Preview
Text
Download (230kB) | Preview

Abstract

У статті показано, що фізична культура і спорт в сучасному суспільстві займають важливе місце в духовному, інтелектуальному і фізичному вихованні молодого покоління. Формування спеціальних управлінських компетентностей здобувачів закладів вищої освіти у сфері фізичної культури і спорту є наразі досить актуальним і потребує свого вирішення. Дисципліна «Управління сферою фізичної культури і спорту» є однією з обов’язкових компонент освітньо-професійної програми «Середня освіта (Фізична культура)» спеціальності 014 Середня освіта у фізкультурних закладах вищої освіти четвертого рівня акредитації.

Item Type: Article
Subjects: L Education > L Education (General)
Depositing User: професор Григорій Грибан
Date Deposited: 19 Oct 2022 10:26
Last Modified: 19 Oct 2022 10:26
URI: http://eprints.zu.edu.ua/id/eprint/34598

Actions (login required)

View Item View Item