Діяльність Українського інституту національної пам'яті як складова інституційного механізму реалізації державної політики пам'яті в Україні

Опанащук, Петро (2021) Діяльність Українського інституту національної пам'яті як складова інституційного механізму реалізації державної політики пам'яті в Україні. Економіка та держава. Серія: Державне управління (1). pp. 60-64.

[img]
Preview
PDF
Download (800kB) | Preview

Abstract

У статті політика пам'яті розглядається як важливий інструмент свідомого ідеологічного впливу на широкі народні маси. На основі аналізу діяльності Українського інституту національної пам’яті розкрито специфіку становлення інституційного механізму реалізації державної політики у сфері відновлення та збереження національної пам’яті українського народу. Розкрито роль цієї установи в процесі дослідження й переосмислення радянського періоду української історії, а також у реалізації фундаментальних і науково-практичних досліджень, які стосуються проблем відновлення та збереження національної пам'яті українського народу. Порівнюються цілі та завдання Українського інституту національної пам’яті на різних етапах його існування: як центрального органу виконавчої влади на початковому та сучасному етапах, а також як науково-дослідної установи протягом 2010-2014 рр.

Item Type: Article
Uncontrolled Keywords: політика пам’яті, національна пам'ять, інституційний механізм, Український інститут національної пам’яті, державна політика.
Subjects: H Social Sciences > HD Industries. Land use. Labor
H Social Sciences > HD Industries. Land use. Labor > HD28 Management. Industrial Management
Divisions: Faculty of History > Department of Law and Public Administration
Depositing User: Лаборант іст. фак. Світлана Чорновіл
Date Deposited: 19 Oct 2022 10:26
Last Modified: 19 Oct 2022 10:26
URI: http://eprints.zu.edu.ua/id/eprint/34606

Actions (login required)

View Item View Item