Інноваційні процеси в дошкільній освіті: теорія, практика, перспективи: зб. наукових праць: частина 1

Максимова, О. О., Федорова, М. А. (2022) Інноваційні процеси в дошкільній освіті: теорія, практика, перспективи: зб. наукових праць: частина 1. Житомир: ФОП Левковець.

[img]
Preview
PDF
Download (2MB) | Preview

Abstract

У збірнику представлені наукові праці, які висвітлюють дослідження в Україні та за кордоном з тематики, що охоплює різноманітні аспекти дошкільної освіти, а саме: методологію і практику реалізації сучасних концепції, стандарту та програм розвитку дітей раннього й дошкільного віку; інновації в управлінні та методичному забезпеченні якості освітнього процесу в ЗДО; інноваційні моделі та практики інклюзивної освіти дітей дошкільного віку; технології реалізації середовищного підходу в освітньому процесі ЗДО; формування в дітей старшого дошкільного віку готовності до навчання в Новій українській школі; підготовку майбутніх фахівців дошкільної освіти до інноваційної діяльності. Збірник наукових праць адресується науковцям, педагогам–практикам, майбутнім вихователям ЗДО, завідувачам, методистам та всім шанувальникам дошкільної освіти.

Item Type: Other
Subjects: L Education > L Education (General)
Divisions: Educational and Research Institute of Pedagogics > Department of theory and methods of preschool and inclusive education
Depositing User: асистент І.О. Денисюк
Date Deposited: 08 Dec 2022 14:12
Last Modified: 03 Jan 2023 12:43
URI: http://eprints.zu.edu.ua/id/eprint/35328

Actions (login required)

View Item View Item