Матеріали конференції "ІІІ Всеукраїнська інтернет-конференція молодих вчених «Перспективи хімії в сучасному світі»" (22 листопада 2023 року)

Денисюк, Р. О., Камінський, О. М., Чайка, М. В., Авдєєва, О. Ю., Євдоченко, О. С., Писаренко, С. В., Свиридюк, К. П., eds. (2023) Матеріали конференції "ІІІ Всеукраїнська інтернет-конференція молодих вчених «Перспективи хімії в сучасному світі»" (22 листопада 2023 року). Житомир: Вид-во ЖДУ ім.І.Франка.

[img]
Preview
Text
Download (2MB) | Preview

Abstract

Збірник містить тези доповідей, у яких викладені результати наукових досліджень у галузях неорганічної та фізичної хімії, хімічного матеріалознавства, аналітичної хімії та хімії довкілля, органічної, біоорганічної хімії та хімії високомолекулярних сполук, прикладних аспектів хімії, хімічної технології та особливостей викладання хімії в закладах середньої та вищої освіти. Дослідження виконані в закладах вищої освіти та наукових установах Києва, Львова, Одеси, Сум, Луцька, Івано-Франківська, Хмельницького та Житомира Матеріали друкуються в авторській редакції.

Item Type: Book
Subjects: L Education > LB Theory and practice of education > LB2300 Higher Education
Q Science > QD Chemistry
Divisions: Faculty of Natural Sciences > Department of Chemistry
Depositing User: викладач Микола / М.В. Чайка
Date Deposited: 20 Nov 2023 10:25
Last Modified: 20 Nov 2023 10:25
URI: http://eprints.zu.edu.ua/id/eprint/38332

Actions (login required)

View Item View Item