Вплив психологічного благополуччя на рівень інтернет-залежності у віці ранньої дорослості

Загурська, І. С., Павленко, А. І. (2023) Вплив психологічного благополуччя на рівень інтернет-залежності у віці ранньої дорослості. Журнал соціальної та практичної психології (2). pp. 38-44.

[img]
Preview
Text
Download (666kB) | Preview

Abstract

У статті описано результати експериментального дослідження впливу психологічного благополуччя на рівень інтернет-залежності у віці ранньої дорослості. Процедура дослідження відповідала схемі квазіексперименального плану ex-post-facto із залученням однієї експериментальної та однієї контрольної групи. На першому етапі дослідження проаналізовано особливості психологічного благополуччя за допомогою «Тесту на рівень благополуччя PERMA» (М. Селігман), «Шкали задоволеності життям» (Е. Дінер) та «Шкали суб’єктивного щастя» (С. Любомирські). До експериментальної групи увійшли досліджувані, результати опитування яких показали низький та нижче середнього рівні психологічного благополуччя.

Item Type: Article
Uncontrolled Keywords: психологічне благополуччя, інтернет-залежність, позитивні емоції, залученість, відносини, особистісний сенс, досягнення цілей
Subjects: B Philosophy. Psychology. Religion > BF Psychology
Divisions: Faculty of Socio-Psychological > Department of Social and Practical Psychology
Depositing User: доцент Інна Загурська
Date Deposited: 26 Jan 2024 12:33
Last Modified: 26 Jan 2024 12:33
URI: http://eprints.zu.edu.ua/id/eprint/38853

Actions (login required)

View Item View Item