Items where Author is "Пономарьова, О. А."

Up a level
Export as [feed] Atom [feed] RSS 1.0 [feed] RSS 2.0
Group by: Item Type | No Grouping
Jump to: Article
Number of items: 5.

Article

Пономарьова, О. А. (2018) Технології організації позааудиторної самостійної роботи студентів у навчанні англійської мови. «Іншомовна підготовка фахівців у вимірі нових освітніх реалій»: збірник матеріалів V Всеукраїнського науково-практичного вебінару з міжнародною участю (28 листопада 2018 р.)..

Пономарьова, О. А. (2017) Синонімія та антонімія компаративних зворотів, що містять позначення людини за родом занять. «Мова і світ: сучасні тенденції викладання іноземних мов у вищій школі»: збірник матеріалів IV Всеукраїнського науково-практичного вебінару (29 листопада 2017 р.)..

Пономарьова, О. А. (2016) Категорія професійного діяча, її сутність та структуризація. МАТЕРІАЛИ ОНЛАЙН КОНФЕРЕНЦІЇ “Актуальні проблеми сучасної лінгвістики та методики викладання мови і літератури”.

Пономарьова, О. А. (2016) Мовна свідомість у контексті міжкультурного спілкування. «Професійна комунікація: мова і культура»: збірник матеріалів IІІ Всеукраїнського науково-практичного вебінару (23 листопада 2016 р.)..

Пономарьова, О. А. (2015) Полісемія та синонімія як особливі типи парадигматичних відношень в лексико-тематичній групі найменувань осіб за родом занять. «Викладання іноземних мов для студентів немовних спеціальностей: стан, проблеми, перспективи»: збірник матеріалів ІІ Всеукраїнського науково-практичного вебінару (2 грудня 2015 р.)..

This list was generated on Tue Dec 5 14:42:06 2023 EET.