Items where Author is "Самойленко, О. М."

Up a level
Export as [feed] Atom [feed] RSS 1.0 [feed] RSS 2.0
Group by: Item Type | No Grouping
Jump to: Article | Other
Number of items: 5.

Article

Самойленко, О. М. (2015) Особливості використання мобільного навчання у підготовці бакалаврів математики. Вісник Житомирського державного університету імені Івана Франка (3 (81)). pp. 19-23. ISSN 2076-6173

Самойленко, О. М. (2014) ТЕОРЕТИЧНІ І МЕТОДИЧНІ ЗАСАДИ ПІДГОТОВКИ БАКАЛАВРІВ-УЧИТЕЛІВ МАТЕМАТИКИ ЗА ДИСТАНЦІЙНОЮ ФОРМОЮ НАВЧАННЯ. Автореферат дисертації на здобуття наукового ступеня доктора педагогічних наук.

Other

Самойленко, О. М. (2017) Відгук офіційного опонента на дисертаційне дослідження Ковальчук Майї Олегівни «Формування готовності майбутніх учителів до застосування мультимедійних навчальних систем у початковій школі», подане на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук за спеціальністю 13.00.04 – теорія і методика професійної освіти. Житомир.

Самойленко, О. М. (2016) Відгук офіційного опонента доктора педагогічних наук, професора кафедри математики Самойленка Олександра Миколайовича на дисертаційну роботу та автореферат Грабовського Петра Петровича на тему «Розвиток інформаційної компетентності вчителів природничо-математичних предметів у післядипломній педагогічній освіті», подану на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук за спеціальністю 13.00.04 - теорія та методика професійної освіти. Житомирський державний університет імені Івана Франка.

Самойленко, О. М. (2015) Відгук офіційного опонента доктора педагогічних наук, професора кафедри математики Самойленка Олександра Миколайовича на дисертаційну роботу Новіцької Інеси Василівни на тему “Формування професійних умінь майбутніх учителів природничо-математичних дисциплін у процесі розв'язання педагогічних задач”, поданої на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук за спеціальністю 13.00.04 - теорія і методика професійної освіти. ЖДУ ім. І. Франка.

This list was generated on Mon Dec 11 14:53:41 2023 EET.