Items where Author is "Сарана, О. А."

Up a level
Export as [feed] Atom [feed] RSS 1.0 [feed] RSS 2.0
Group by: Item Type | No Grouping
Jump to: Article | Book
Number of items: 7.

Article

Сарана, О. А. (2015) Про добуток перiодичних функцiй. У світі математики, 21 (3). pp. 20-27. ISSN 1029-4171

Сарана, О. А. (2002) Некоторые локальные контурно-телесные теоремы для тонко голоморфных фунуций. Український математичний журнал, 54 (12). pp. 1680-1687. ISSN 1027-3190

Сарана, О. А. and Захаров, Б. А. (2000) Зворотні послідовності в олімпіадних задачах. Український математичний журнал, 6 (4). ISSN 1027-3190

Боднарашик, О. С. and Сарана, О. А. (1999) Про розподіл деяких множин ірраціональних чисел на сегменті [0;1]. У світі математики, 5 (2). pp. 1-4. ISSN 1029-4171

Сарана, О. А. and Тамразов, П. М. (1998) Контурно-телесные свойства тонко голоморфных функций. Український математичний журнал, 50 (5). pp. 712-723. ISSN 1027-3190

Сарана, О. А. and Тамразов, П. М. (1997) Контурно-телесные свойства тонко гипогармонических функцый. Український математичний журнал, 49 (8). pp. 1114-1125. ISSN 1027-3190

Book

Семенець, С. П. and Сарана, О. А. (2007) Нестандартні геометричні задачі. Житомир: Вид-во ЖДУ ім. І.Франка.

This list was generated on Mon Jan 27 11:16:08 2020 EET.