Переваги дистанційної освіти

Сідорова, О. С. (2014) Переваги дистанційної освіти. In: Сучасні комп’ютерні інформаційні технології: Матеріали IV Всеукраїнської школи-семінару молодих вчених і студентів АСІТ’2014, 16-17 травня 2014 року, Тернопіль.

[img]
Preview
Text
Download (331kB) | Preview

Abstract

На сьогоднішній день використання дистанційного навчання є досить актуальним, хоча і виникло декілька років тому. На зміну стаціонарної форми навчання приходить дистанційна. Вона розповсюджувалась від великих міст до провінційних містечок, віддалених від великих навчальних центрів. Дане навчання є адекватною відповіддю на той виклик, що кидає нам сучасне життя. Ніщо не стоїть на місці, все розвивається, а особливо методи навчання. І потрібно відшуковувати альтернативні методи здобуття знань. Знайомство з останніми концепціями й досягненнями наукової думки стає для різних категорій професіоналів життєво необхідним завданням. Ось і приходить на допомогу дистанційна освіта.

Item Type: Conference or Workshop Item (Paper)
Additional Information: ISBN 978-966-654-343-4
Uncontrolled Keywords: Дистанційна освіта, оперативність, інформаційність, комунікативність, педагогічність, психологічність, економічність, дистанційне навчання.
Subjects: Q Science > QA Mathematics > QA75 Electronic computers. Computer science
Q Science > QA Mathematics > QA76 Computer software
Divisions: Faculty of Physics and Mathematics > Department of Computer Science and Information Technology
Depositing User: Марія Олександрівна Ігнатюк
Date Deposited: 04 Sep 2014 13:51
Last Modified: 15 Aug 2015 09:17
URI: http://eprints.zu.edu.ua/id/eprint/12204

Actions (login required)

View Item View Item