Формування техніко-тактичних дій у дітей середнього шкільного віку на заняттях з баскетболу в ДЮСШ

Дернова, Т. А., Яворська, Т. Є. (2013) Формування техніко-тактичних дій у дітей середнього шкільного віку на заняттях з баскетболу в ДЮСШ. ЖДУ ім. І.Франка.

[img]
Preview
Text (Дипломна робота)
Download (164kB) | Preview

Abstract

Хронічний дефіцит рухової активності в режимі життя сучасних школярів став реальною загрозою їхньому здоров’ю і нормальному фізичному розвитку. Сидіння за партою, за письмовим столом, за комп’ютером, перед телевізором – разом дають таку величину статичного навантаження, яку необхідно компенсувати засобами рухової активності, що тренують серце, судини, легені та інші органи. Одним із основних та найбільш ефективних засобів організації рухової активності школярів є залучення до різноманітних командних рухливих та спортивних ігор, серед яких особливої актуальності набуває баскетбол. На сучасному етапі розвитку спортивних ігор баскетбол дуже популярний та найпоширеніший в світі вид спорту, що приваблює своїм великим видовищним ефектом, економічною доступністю гри, високою емоційністю, великою кількістю різноманітних техніко-тактичних прийомів, різноманіттям прояву фізичних якостей і рухових навиків, інтелектуальних здібностей і психічних можливостей. Гра в баскетбол дає можливість усунути руховий дефіцит, забезпечити всебічний гармонійний розвиток дитини, підвищити рівень загальної і спеціальної фізичної підготовки, вдосконалити необхідні у житті рухові та морально-вольові якості, освоїти технічну та тактичну сторони гри, формувати стійку мотивацію здорового способу життя, підсилити різноманітні функції організму. Крім того, систематичні заняття баскетболом формують такі позитивні навички і риси характеру, як уміння підпорядковувати особисті інтереси колективу, класу, команди, взаємодопомога, почуття обов'язку. Саме така якісна підготовка загартовує організм дитини та стає чудовим імунітетом від різноманітних хвороб.

Item Type: Other
Uncontrolled Keywords: формування, середній шкільний вік, заняття, баскетбол
Subjects: L Education > LB Theory and practice of education
L Education > LB Theory and practice of education > LB2300 Higher Education
Divisions: Faculty of Physical Education and Sport > Department of Theoretical and Methodological Foundations of Physical Education and Sport
Depositing User: лаборант К.Ю. Пелешок
Date Deposited: 10 Oct 2014 12:28
Last Modified: 23 Jan 2018 13:41
URI: http://eprints.zu.edu.ua/id/eprint/13030

Actions (login required)

View Item View Item