Фітболгімнастика як інноваційний та оздоровчий метод профілактики та корекції порушення постави дітей дошкільного віку

Лукашенко, В. А., Яворська, Т. Є. (2012) Фітболгімнастика як інноваційний та оздоровчий метод профілактики та корекції порушення постави дітей дошкільного віку. ЖДУ ім. Івана Франка.

[img]
Preview
Text
Download (109kB) | Preview

Abstract

1. На сьогоднішній день проблема здоров'я дітей дошкільного віку залишається актуальною. У нашій роботі була порушена проблема формування правильної постави у дітей дошкільного віку з використанням фітболгімнастики, а також проаналізовано теоретико-методичні основи з питання профілактики та корекції порушення постави у дітей дошкільного віку. Аналіз літератури, підтвердив, що науково-методичних джерел з використання вправ фітбол-гімнастики для дітей 5-6 років недостатньо, хоча вправи фітбол-гімнастики використовуються на уроках фізичної культури в дошкільних навчальних закладах. Формування правильної постави та попередження виникнення дефектів – одне з найважливіших завдань фізичного виховання. Правильно організований руховий режим, активна і різноманітна фізична діяльність дитини – основа профілактики порушень постави, сколіозів та інших дефектів опорно-рухового апарату.

Item Type: Other
Subjects: L Education > LB Theory and practice of education
L Education > LB Theory and practice of education > LB2300 Higher Education
Divisions: Faculty of Physical Education and Sport > Department of Theoretical and Methodological Foundations of Physical Education and Sport
Depositing User: лаборант К.Ю. Пелешок
Date Deposited: 13 Nov 2014 16:37
Last Modified: 23 Jan 2018 13:13
URI: http://eprints.zu.edu.ua/id/eprint/13967

Actions (login required)

View Item View Item