Аналіз фізичної підготовленості студентів після впровадження методичної системи в навчально-виховний процес вищих навчальних закладів

Грибан, Г. П. (2015) Аналіз фізичної підготовленості студентів після впровадження методичної системи в навчально-виховний процес вищих навчальних закладів. Фізичне виховання та спорт у контексті державної програми розвитку фізичної культури в Україні: досвід, проблеми, перспективи (2). pp. 62-69.

[img]
Preview
Text
Download (1MB) | Preview

Abstract

Експериментальне обґрунтування необхідності впровадження методичної системи фізичного виховання студентів у навчально-виховний процес має здійснюватися на основі раціонального поєднання традиційних та інноваційних форм організації, методів і засобів навчання, розширення наукових уявлень про зміст і структуру навчального процесу, визначення принципів проектування структури та змісту методичної системи. Тому ефективність методичної системи фізичного виховання у навчально-виховному процесі може бути визначена як ступінь відповідності досягнутих результатів прогнозованим. Загальний критерій ефективності функціонування методичної системи може бути визначений як сукупність часткових показників, які підвищують якість її впливу на навчальний процес.

Item Type: Article
Subjects: L Education > LB Theory and practice of education
Divisions: Faculty of Physical Education and Sport > Department of Physical Education and Sports Improvement
Depositing User: професор Григорій Грибан
Date Deposited: 16 Jul 2015 16:25
Last Modified: 17 Aug 2015 08:18
URI: http://eprints.zu.edu.ua/id/eprint/18195

Actions (login required)

View Item View Item