Структура спортивної підготовки легкоатлетів, які спеціалізуються в спринтерському бігу

Хохлюк, А. І., Шаверський, В. К. (2015) Структура спортивної підготовки легкоатлетів, які спеціалізуються в спринтерському бігу. Житомирський державний університет імені Івана Франка.

[img]
Preview
Text
Download (119kB) | Preview

Abstract

Система підготовки легкоатлетів - багатогранний і складний педагогічний процес, що складається з трьох взаємопов'язаних компонентів: навчання, тренування і виховання, мета якого - забезпечити розвиток і вдосконалення знань, умінь, рухових навичок і якостей, необхідних для оволодіння технікою легкоатлетичних вправ та досягнення передбачених планом та програмою результатів. У процесі багаторічних занять легкоатлет, як і будь-який інший спортсмен, проходить технічну, фізичну, тактичну, теоретичну і морально-вольову підготовку. У процесі підготовки легкоатлета практично використовуються всі основні методи, але характер їх застосування - послідовність, обсяг, інтенсивність і т.п. - Змінюється в залежності від етапу, від того, чи направлена основна увага на навчання або на тренування.

Item Type: Other
Uncontrolled Keywords: легкоатлет, спортивна підготовка,спринтерський біг
Subjects: L Education > LB Theory and practice of education
L Education > LB Theory and practice of education > LB2300 Higher Education
Divisions: Faculty of Physical Education and Sport > Department of Theoretical and Methodological Foundations of Physical Education and Sport
Depositing User: лаборант К.Ю. Пелешок
Date Deposited: 23 Dec 2015 10:27
Last Modified: 24 Jan 2018 13:18
URI: http://eprints.zu.edu.ua/id/eprint/19666

Actions (login required)

View Item View Item