Динаміка фізичної підготовленості студентів-аграріїв протягом навчання у вищому навчальному закладі

Грибан, Г. П. and Тимошенко, О. В. and Ткаченко, П. П. (2013) Динаміка фізичної підготовленості студентів-аграріїв протягом навчання у вищому навчальному закладі. Науковий часопис Національного педагогічного університету імені Михайла Петровича Драгоманова. Серія 5. Педагогічні науки: реалії та перспективи, 15 (11(38)). pp. 16-22. ISSN 2311-5491

[img]
Preview
PDF
Download (553kB) | Preview

Abstract

В статті представлено показники динаміки фізичної підготовленості студентів протягом навчання у вищих навчальних закладах. Проведено порівняльний аналіз фізичної підготовленості студентів І - ІV курсів. Доведено, що показники оцінки фізичної підготовленості студентів зростають за всіма фізичними якостями. Найбільший приріст виявлено у студентів другого курсу як у чоловіків, так і жінок. Починаючи з другого курсу, темпи зростання показників фізичної підготовленості у чоловіків сповільнюються, а за окремими показниками знижуються, а у жінок, навпаки, після другого курсу спостерігається зниження до закінчення навчання.

Item Type: Article
Uncontrolled Keywords: фізична підготовленість, фізичне виховання, динаміка фізичної підготовленості, навчальний процес, студент.
Subjects: L Education > LB Theory and practice of education
L Education > LB Theory and practice of education > LB2300 Higher Education
Divisions: Faculty of Physical Education and Sport > Department of Physical Education and Sports Improvement
Depositing User: професор Григорій Грибан
Date Deposited: 24 Feb 2016 08:50
Last Modified: 24 Feb 2016 08:52
URI: http://eprints.zu.edu.ua/id/eprint/20373

Actions (login required)

View Item View Item