Культурологічна компетентність як домінантна складова у системі професійних компетентностей майбутніх офіцерів

Осадчук, Н. П. (2017) Культурологічна компетентність як домінантна складова у системі професійних компетентностей майбутніх офіцерів. Вісник Житомирського державного університету імені Івана Франка (3 (89)). pp. 129-134. ISSN 2076-6173

[img]
Preview
Text
Download (367kB) | Preview

Abstract

У статті на основі теоретичного аналізу проблемного поля дослідження розглянуто та проаналізовано основні проблеми культурологічної підготовки майбутніх офіцерів. Результати представлені у двох частинах. У першій частині висвітлено процес впровадження компетентнісного підходу та підкреслено значення культурологічної компетентності у процесі підготовки курсантів до майбутньої професійної діяльності, а також проведено аналіз культурологічної компетентності майбутніх офіцерів у сучасній системі вищої військової освіти в умовах активної фази реформування Збройних сил України. У другій частині встановлено основні суперечності та недоліки культурологічної освіти майбутніх офіцерів, що потребує особливої уваги та розробки акмеологічної моделі культурологічної підготовки майбутнього військового фахівця для досягнення ним найвищого рівня професійного розвитку.

Item Type: Article
Uncontrolled Keywords: компетентнісний підхід, культурологічна компетентність, проблеми культурологічної підготовки, майбутні офіцери.
Subjects: L Education > LB Theory and practice of education
Depositing User: Руслана Іщук
Date Deposited: 14 Sep 2017 11:24
Last Modified: 14 Sep 2017 11:31
URI: http://eprints.zu.edu.ua/id/eprint/25348

Actions (login required)

View Item View Item