VOSI-конструкція у функції комплемента перехідних дієслів на матеріалі пам’яток ранньоновоанглійського періоду

Криворучко, Т. В. (2018) VOSI-конструкція у функції комплемента перехідних дієслів на матеріалі пам’яток ранньоновоанглійського періоду. Вчені записки Таврійського національного університету імені В. І. Вернадського. Серія «Філологія. Соціальні комунікації», 29(68) (1). pp. 14-18.

[img]
Preview
Text
Download (176kB) | Preview

Abstract

У статті розглядається VOSI-конструкція у функції комплемента перехідних дієслів на матеріалі пам’яток ранньоновоанглійського періоду. Досліджується VOSI-конструкція у функції комплемента одноперехідних дієслів з контролюючим суб’єктом дії, VOSI-конструкція у функції комплемента комплексно перехідних дієслів та VOSI-конструкція у функції комплемента двоперехідних дієслів в ранньоновоанглійській мові. Прослідковується частотність вживання VOSI-конструкції у функції комплемента перехідних дієслів у пам’ятках ранньоновоанглійського періоду.

Item Type: Article
Uncontrolled Keywords: VOSI-конструкція, одноперехідні дієслова, двоперехідні дієслова, комплексно перехідні дієслова, комплемент.
Subjects: P Language and Literature > P Philology. Linguistics
P Language and Literature > PE English
Divisions: Educational and Research Institute of Foreign Philology > Department of English Language and Applied Linguistics
Depositing User: лаборант Оксана Мозговенко
Date Deposited: 05 Feb 2019 11:49
Last Modified: 05 Feb 2019 11:49
URI: http://eprints.zu.edu.ua/id/eprint/28246

Actions (login required)

View Item View Item