Технології проблемного і розвиваючого навчання при вивченні біології в основній школі, розвиток креативного мислення

Баранівська, О. О., Власенко, Р. П., Сорочинська, О. А. (2018) Технології проблемного і розвиваючого навчання при вивченні біології в основній школі, розвиток креативного мислення. Психологія і педагогіка на сучасному етапі розвитку наук: актуальні питання теорії і практики: Збірник наукових робіт учасників міжнародної науково-практичної конференції (14–15 грудня 2018 р., м. Одеса). У 2-х частинах.. pp. 10-13.

[img]
Preview
Text
Download (152kB) | Preview

Abstract

Сучасна система освіти має на меті сформувати в учня не лише грунтовні та сис-темні знання, котрі він у майбутньому може застосувати, а й вміння мислити, поєд-нувати окремі елементи у цілісну функціонуючу систему, знаходити шляхи розв’язання існуючих проблем. Задля того, щоб сучасна особистість відповідала за-значеній моделі необхідно не тільки знайомити її з фактами, які представлені шкіль-ною програмою, а й застосовувати специфічні методи та прийоми навчання, котрі, в свою чергу допоможуть дитині розвивати вміння здійснювати мислительні операції, а саме: аналіз, синтез, порівняння, узагальнення, та ін.

Item Type: Article
Uncontrolled Keywords: проблемне навчання, розвиваюче навчання, метод евристики, метод «мозкового штурму», метод придумування, метод образної картини, метод гіперболізації, метод синектики
Subjects: L Education > LB Theory and practice of education
L Education > LB Theory and practice of education > LB1603 Secondary Education. High schools
Divisions: Faculty of Natural Sciences > Department of Zoology, Biological Monitoring and Nature Conservation
Depositing User: kaf.zoology Zoo KZ
Date Deposited: 28 Feb 2019 15:18
Last Modified: 28 Feb 2019 15:18
URI: http://eprints.zu.edu.ua/id/eprint/28488

Actions (login required)

View Item View Item