Системные основания человеческих потребностей, ценностей, идеалов

Вознюк, О. В. (2020) Системные основания человеческих потребностей, ценностей, идеалов. Working Paper. Koob publications, Житомир.

[img]
Preview
Text
Download (2MB) | Preview

Abstract

У монографії здійснюється дослідження людських потреб, що випливає з різноманітних підходів до вивчення потреб і безлічі їх класифікацій. Це дослідження проведено за допомогою загальної теорії систем і базується на міждисциплінарному підході, що дозволяють на основі принципу єдності світу провести кореляції між системами, які належать до різних предметних наукових сфер. Обґрунтовуються дванадцять фундаментальних логіко-функціонально-генеративних принципів організації реальності і мислення. Наводиться обгрунтування об'єктивної ієрархії базових цінностей людини і суспільства, а також на основі загальної теорії систем будується множина моделей соціальних феноменів. Також розглядається вища цінність людини – Бог як абсолютна, вільна, самодостатня, телеологічного, позамежна реальності Сутність, що виражає такі ж якості людини, як представника Homo sapiens. Показано, що, з одного боку, людина відчуває потребу в Бозі, і з іншого, – Сам Бог виявляє потребу в людині.

Item Type: Monograph (Working Paper)
Subjects: B Philosophy. Psychology. Religion > B Philosophy (General)
B Philosophy. Psychology. Religion > BF Psychology
B Philosophy. Psychology. Religion > BL Religion
Divisions: Educational and Research Institute of Pedagogics > Department of the English Language and Primary ELT Methodology
Depositing User: асистент І.О. Денисюк
Date Deposited: 30 Jan 2020 07:04
Last Modified: 30 Jan 2020 07:04
URI: http://eprints.zu.edu.ua/id/eprint/30624

Actions (login required)

View Item View Item