Методичні рекомендації щодо проведення виробничої педагогічної практики у літніх мовних таборах

Щерба, Н. С., Горобченко, Н. В. (2020) Методичні рекомендації щодо проведення виробничої педагогічної практики у літніх мовних таборах. ЖДУ імені Івана Франка, Житомир.

[img]
Preview
Text
Download (5MB) | Preview

Abstract

Методичні рекомендації укладені згідно з Робочою програмою з виробничої педагогічної практики в літніх мовних таборах, затвердженою в ЖДУ імені Івана Франка. Видання містить теоретичні положення та практичні розробки для проведення навчально-розважальних заходів з учнями середніх шкіл, які вивчають англійську та німецьку мови. В рекомендації також включено вимоги та зразки звітної документації, що має бути подана студентами до захисту проходження педагогічної практики. Методичні рекомендації можуть бути використані для дистанційного проходження практики, а також як засіб професійнометодичної підготовки студентів педагогічних коледжів і вищих навчальних закладів, в інститутах післядипломної освіти, а також для вчителів іноземних мов, які працюють в літніх мовних таборах.

Item Type: Book
Subjects: L Education > L Education (General)
L Education > LB Theory and practice of education
L Education > LB Theory and practice of education > LB2300 Higher Education
P Language and Literature > PE English
Divisions: Educational and Research Institute of Foreign Philology > Department of Intercultural Communication and Foreign Language Education
Depositing User: лаборант Юлія Харчишина
Date Deposited: 19 Aug 2020 10:42
Last Modified: 19 Oct 2020 19:12
URI: http://eprints.zu.edu.ua/id/eprint/31427

Actions (login required)

View Item View Item