Тестові завдання для самоконтролю з оволодіння студентами спеціальності 014 Середня освіта, предметної спеціальності 014.07 Середня освіта (Географія) освітньою компонентою «Метеорологія та кліматологія»

Андрійчук, Т. В. and Власенко, Р. П. (2021) Тестові завдання для самоконтролю з оволодіння студентами спеціальності 014 Середня освіта, предметної спеціальності 014.07 Середня освіта (Географія) освітньою компонентою «Метеорологія та кліматологія». ЖДУ ім. І. Франка, Житомир.

[img]
Preview
Text
Download (844kB) | Preview

Abstract

Тестові завдання розроблено для самоконтролю з оволодіння студентами нормативною освітньою компонентою підготовки фахівців першого (бакалаврського) рівня вищої освіти галузі знань 01 Освіта/Педагогіка спеціальності014 Середня освіта, предметної спеціальності 014.07 Середня Освіта (Географія) «Метеорологія та кліматологія». Тестові завдання розроблено у відповідності з діючою навчальною програмою та побудовано за принципом програмованої перевірки знань з усіх тем курсу, що дозволяє перевірити, наскільки повно засвоєний матеріал студентами. Завдання в тестовій формі можуть бути застосовані для реалізації як навчальної, так і контролюючої функцій.

Item Type: Other
Subjects: L Education > LB Theory and practice of education
L Education > LB Theory and practice of education > LB2300 Higher Education
Divisions: Faculty of Natural Sciences > Department of Ecology and Geography
Depositing User: ekology
Date Deposited: 22 Jan 2021 14:27
Last Modified: 22 Jan 2021 14:32
URI: http://eprints.zu.edu.ua/id/eprint/32161

Actions (login required)

View Item View Item