Тестові й ситуативні завдання з освітньої компоненти "Вступ до спеціальності"

Басюк, Н. А. (2022) Тестові й ситуативні завдання з освітньої компоненти "Вступ до спеціальності". ФО-П «Н.М. Левковець».

[img]
Preview
Text
Download (835kB) | Preview

Abstract

Збірник написано відповідно до навчальної програми освітньої компоненти «Вступ до спеціальності» для здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 013 Початкова освіта. У ньому подано тестові завдання, які можуть слугувати для самоконтролю знань студентів, а також у підготовці до практичних занять та модульних і семестрових контролів. Розв’язання педагогічних ситуацій та ситуацій за творами А. Макаренка сприятимуть формуванню системи знань про педагогічну діяльність, умінь і навичок володіння собою, передбачення результатів власних дій, розуміння психічного стану вихованців, тобто закладуть основи педагогічної майстерності в майбутніх вчителів початкової школи. Призначено для студентів і викладачів у процесі вивчення курсу «Вступ до спеціальності» та інших педагогічних навчальних дисциплін.

Item Type: Other
Subjects: L Education > LB Theory and practice of education > LB1501 Primary Education
Divisions: Educational and Research Institute of Pedagogics > Department of Primary Education and Culture of Professional Language
Depositing User: ПК Кафедра
Date Deposited: 28 Apr 2022 11:41
Last Modified: 28 Apr 2022 11:41
URI: http://eprints.zu.edu.ua/id/eprint/33947

Actions (login required)

View Item View Item