Методичні рекомендації до організації самостійної та індивідуальної роботи для здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти з дисципліни «Комунікативні стратегії німецької мови» (за темою «Erfolge und Niederlagen»)

Борова, Л. О., Мальченко, М. С., Прищепа, О. П. (2023) Методичні рекомендації до організації самостійної та індивідуальної роботи для здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти з дисципліни «Комунікативні стратегії німецької мови» (за темою «Erfolge und Niederlagen»). Житомирський державний університет імені Івана Франка, Україна.

[img]
Preview
PDF
Download (664kB) | Preview

Abstract

Методичні рекомендації включають матеріал з практичного курсу німецької мови для здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти і є доповненням до підручників та посібників з предмету «Комунікативні стратегії німецької мови». Методичні рекомендації містять логічно побудований набір практичних завдань, що сприяють ефективній організації самостійної та індивідуальної роботи здобувачів з курсу німецької мови.

Item Type: Other
Uncontrolled Keywords: методичні рекомендації, самостійна робота, індивідуальна робота, магістерський рівень, комунікативні стратегії, німецька мова
Subjects: P Language and Literature > PD Germanic languages
Divisions: Educational and Research Institute of Foreign Philology > Department of Germanic Philology and Foreign Literature
Depositing User: доцент Олена Прищепа
Date Deposited: 29 Jun 2023 21:31
Last Modified: 29 Jun 2023 21:31
URI: http://eprints.zu.edu.ua/id/eprint/37604

Actions (login required)

View Item View Item