Електронна бібліотека Житомирського державного університету

ТЕОРЕТИЧНІ ЗАСАДИ ФОРМУВАННЯ СИСТЕМИ МОТИВАЦІЇ В КАДРОВОМУ МЕНЕДЖМЕНТІ ЯК ВАЖЛИВИЙ ЧИННИК ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ КОНКУРЕНТОСПРОМОЖНОСТІ

Гольцман І. О. (2009) ТЕОРЕТИЧНІ ЗАСАДИ ФОРМУВАННЯ СИСТЕМИ МОТИВАЦІЇ В КАДРОВОМУ МЕНЕДЖМЕНТІ ЯК ВАЖЛИВИЙ ЧИННИК ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ КОНКУРЕНТОСПРОМОЖНОСТІ. Конкурентоспроможність в умовах глобалізації: реалії, проблеми та перспективи: Матеріали третьої Міжнародної науково-практичної конференції.. С. 108–111.

[thumbnail of тези_КОНКУРЕНТОСПРОМОЖНІСТЬ.pdf]
Preview
Текст
тези_КОНКУРЕНТОСПРОМОЖНІСТЬ.pdf

Завантажити (313kB) | Preview

Анотація

В статті проаналізовано наукові підходи формування мотиваційного механізму як важливого чинника, який забезпечує конкурентоспроможність сучасного підприємства та визначено актуальні проблеми мотивації та стимулювання праці

Тип ресурсу: Стаття
Ключові слова: потреба, стимул, управління, персонал, трудова діяльність, мотивація, стимулювання, матеріальна мотивація, трудова мотивація, статутна мотивація, конкуренція, конкурентноздатність, партисипативне управління, вільна демократія, кар’єрний ріст, соціальний пакет.
Класифікатор: H Соціальні науки > H Соціальні науки (Загальне)
Відділи: Соціально-психологічний факультет > Кафедра економіки, менеджменту, маркетингу та готельно-ресторанної справи
Користувач: Інна Олександрівна Клімова
Дата подачі: 19 Черв 2014 10:31
Оновлення: 15 Серп 2015 07:03
URI: https://eprints.zu.edu.ua/id/eprint/11715
ДСТУ 8302:2015: Гольцман І. О. ТЕОРЕТИЧНІ ЗАСАДИ ФОРМУВАННЯ СИСТЕМИ МОТИВАЦІЇ В КАДРОВОМУ МЕНЕДЖМЕНТІ ЯК ВАЖЛИВИЙ ЧИННИК ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ КОНКУРЕНТОСПРОМОЖНОСТІ. Конкурентоспроможність в умовах глобалізації: реалії, проблеми та перспективи: Матеріали третьої Міжнародної науково-практичної конференції. 2009.. С. 108–111.

Дії ​​(потрібно ввійти)

Оглянути опис ресурсу
Оглянути опис ресурсу