Харьковщенко Ю. Є. (2007) Історіософські особливості концепції "Respubliсa Christiana" в Київській Русі. ВІСНИК Житомирського державного університету імені Івана Франка. № 33. С. 11–15.
Preview
03.pdf
Завантажити (135kB) | Preview
Анотація
У статті розглянуто історіософію в Київській Русі, що грунтується на концепції Respubliса Christiana, яка давала можливість, на думку києворуських вчителів християнства (митрополити Іларіон і Климент Смолятич), побудувати відношення між церквою й державою таким чином, щоб церква, як установа Божа, була повністю незалежною від світської державної влади у справах внутрішнього життя та християнської віри й моралі.
Тип ресурсу: | Стаття |
---|---|
Класифікатор: | D Загальна історія та історія Старого Світу > D Історія (Загальне) > D111 Середньовічна історія |
Користувач: | А.В. Крисан |
Дата подачі: | 28 Жовт 2008 11:19 |
Оновлення: | 14 Серп 2015 15:26 |
URI: | https://eprints.zu.edu.ua/id/eprint/1356 |
ДСТУ 8302:2015: | Харьковщенко Ю. Є. Історіософські особливості концепції "Respubliсa Christiana" в Київській Русі. ВІСНИК Житомирського державного університету імені Івана Франка. 2007. № 33. С. 11–15. |