Zhytomyr State University Library

Педагогічні ідеї М. Г. Стельмаховича в екологічному вихованні

Демчук Л. І. (2004) Педагогічні ідеї М. Г. Стельмаховича в екологічному вихованні. Проблеми української народної педагогіки в науковій спадщині Мирослава Стельмаховича /Матеріали Перших Всеукраїнських педагогічних читань. pp. 211-215. ISSN 966-640-135-5.

[thumbnail of Педагогічні_ідеї_Стельмаховича.pdf]
Preview
Text
Педагогічні_ідеї_Стельмаховича.pdf

Download (283kB) | Preview

Abstract

Історія свідчить, що мрії людства про удосконалення суспільства органічно перепліталися з думками про удосконалення екологічного виховання. Творці виховних ідеалів людини використовували безліч прийомів і методів виховання відповідно до національних традицій.
М.Г.Стельмахович доводить, що "практика виховання в сім'ях спрямовувалась на виховання підростаючого покоління в дусі справедливих відносин". Він схвально відгукується про такі риси людини, як доброта, щирість, прагнення до справедливості й рівності, готовність прийти на допомогу в біді, повага до батьків, до природи

Item Type: Article
Uncontrolled Keywords: екологічне виховання, трудова культура
Subjects: L Education > LB Theory and practice of education
Divisions: Faculty of Physics and Mathematics > Department of Physics and Methods of Its Teaching
Depositing User: Кафедра охорони праці та цивільної безпеки
Date Deposited: 17 Dec 2014 10:30
Last Modified: 17 Dec 2014 10:30
URI: https://eprints.zu.edu.ua/id/eprint/14611
ДСТУ 8302:2015: Демчук Л. І. Педагогічні ідеї М. Г. Стельмаховича в екологічному вихованні. Проблеми української народної педагогіки в науковій спадщині Мирослава Стельмаховича /Матеріали Перших Всеукраїнських педагогічних читань. 2004. pp. 211-215.

Actions (login required)

View Item
View Item