Zhytomyr State University Library

Тенденція розвитку фізичної культури і спорту в європейських країнах у період між першою і другою світовими війнами

Погребенник Л. І. (2015) Тенденція розвитку фізичної культури і спорту в європейських країнах у період між першою і другою світовими війнами. Студентська спортивна наука - 2015. pp. 138-140.

[thumbnail of Погребенник Рекша°.pdf]
Preview
Text
Погребенник Рекша°.pdf

Download (782kB) | Preview

Abstract

Перша світова війна поклала початок загальній кризі капіталістичної системи. Загострення протиріч капіталізму у всіх областях громадського життя, посилення класової боротьби, ріст революційного і національно-визвольного руху вплинули на розвиток фізичної культури і спорту в між-воєнний період. Це призвело до утворення двох різних напрямків в області фізичної культури і спорту – соціалістичного і бур-жуазного, що стало головною особливістю розвитку фізичної культури і спорту між I і II світовими війнами.

Item Type: Article
Subjects: L Education > LB Theory and practice of education
Divisions: Faculty of Physical Education and Sport > Department of Physical Education and Basic Military Training
Depositing User: Григорій Петрович Грибан
Date Deposited: 15 Jul 2015 22:07
Last Modified: 15 Jul 2015 22:07
URI: https://eprints.zu.edu.ua/id/eprint/18189
ДСТУ 8302:2015: Погребенник Л. І. Тенденція розвитку фізичної культури і спорту в європейських країнах у період між першою і другою світовими війнами. Студентська спортивна наука - 2015. 2015. pp. 138-140.

Actions (login required)

View Item
View Item