Чинники інвестиційного забезпечення розвитку сільськогосподарських підприємств на радіаційно забруднених територіях

Каленська, В. П. (2015) Чинники інвестиційного забезпечення розвитку сільськогосподарських підприємств на радіаційно забруднених територіях. Вісник Одеського національного університету. Серія Економіка, 20 (6). pp. 153-157. ISSN 2304-0920

[img]
Preview
PDF
Download (629kB) | Preview

Abstract

У статті виокремлено групи чинників, які визначають рівень привабливості території для інвесторів. Серед них визначені основні фактори впливу на інвестиційну привабливість на радіаційно забруднених територіях. Автор вказує на пряму залежність між радіаційним забрудненням територій і обсягами інвестування у сільське господарство на цих територіях. У статті досліджено конкретні чинники, що впливають на рівень інвестування в сільське господарство Житомирської області. Запропоновано методи визначення рівня впливу цих чинників на інвестування. За допомогою матриці кореляцій визначено найбільш значимі кореляційні фактори впливу на інвестування в сільське господарство Житомирської області протягом досліджуваного періоду. Автор за допомогою «Таблиці Чеддока» визначив щільність зв’язку між залученням капітальних інвестицій та чинниками, що на них впливають. Серед найбільш значимих факторів, які здійснюють прямий вплив на інвестування, після проведеного аналізу названо: кількість сільськогосподарських підприємств, обсяг роздрібного товарообороту підприємств, ВРП, витрати на інновації, витрати на розвиток інфраструктури, загальний обсяг відходів, витрати на охорону та раціональне використання природних ресурсів.

Item Type: Article
Uncontrolled Keywords: інвестиції, інвестування, інвестиційна привабливість, радіаційно забруднені території, сільськогосподарські підприємства, чинники впливу.
Subjects: S Agriculture > S Agriculture (General)
Divisions: Faculty of Physics and Mathematics > Department of Physics and Labor Protection
Depositing User: Кафедра охорони праці та цивільної безпеки
Date Deposited: 15 Mar 2016 12:22
Last Modified: 15 Mar 2016 12:22
URI: http://eprints.zu.edu.ua/id/eprint/20579

Actions (login required)

View Item View Item