Електронна бібліотека Житомирського державного університету

Особенности пульсовых режимов у партнеров в спортивных танцах в предсоревновательный период

Шевченко Анна (2016) Особенности пульсовых режимов у партнеров в спортивных танцах в предсоревновательный период. Фізична культура, спорт та здоров’я нації. № 2. С. 297–302. ISSN 2071-5285.

[thumbnail of Шевченко.pdf]
Preview
Текст
Шевченко.pdf

Завантажити (344kB) | Preview

Анотація

Мета: виявити особливості пульсових режимів у танцюристів високого класу, оцінити відмінність фізіологічної вартості забезпечення енергообміну у партнерів в процесі танцю. Завданням було показати динаміку пульсових режимів у спортсменів високого класу в спортивних танцях в процесі змагальної діяльності. Матеріали дослідження: Всього було обстежено 7 пар у віці від 17 до 30 років, однакового рівня спортивної кваліфікації. Стаж занять спортом становить від 6 до 20 років. Результати дослідження: зареєстровані показники реакції роботи серця в межах 177,0–183,0 уд./хв. у чоловіків, 172,0–179,0 уд./хв. – у жінок, на рівні, що більшою мірою характеризує виконання роботи в циклічних видах спорту.

Тип ресурсу: Стаття
Ключові слова: спортивні танці, змагальна діяльність, пульс, фізіологія, функціональне напруження.
Класифікатор: A Загальні роботи > AZ Історія науки. Гуманітарні науки
Відділи: Факультет фізичного виховання та спорту > Кафедра теоретико-методичних основ фізичного виховання та спорту
Користувач: Кафедра теоретико-методичних основ фізичного виховання та спорту
Дата подачі: 03 Січ 2017 06:06
Оновлення: 03 Січ 2017 06:06
URI: https://eprints.zu.edu.ua/id/eprint/23132
ДСТУ 8302:2015: Шевченко Анна Особенности пульсовых режимов у партнеров в спортивных танцах в предсоревновательный период. Фізична культура, спорт та здоров’я нації. 2016. № 2. С. 297–302.

Дії ​​(потрібно ввійти)

Оглянути опис ресурсу
Оглянути опис ресурсу