Електронна бібліотека Житомирського державного університету

До питання про фундаментальну основу технічних систем: чи можна побудувати універсальну модель системотехніки?

Вознюк О. В. (2010) До питання про фундаментальну основу технічних систем: чи можна побудувати універсальну модель системотехніки? Міждисциплінарний журнал "Паддхаті". № 2.

[thumbnail of Вознюк Про основу технічних систем.pdf]
Preview
Текст
Вознюк Про основу технічних систем.pdf

Завантажити (2MB) | Preview

Анотація

Подано обґрунтування універсальної моделі буття, що, на думку автора, може виступати універсальною пояснювальною моделлю будь-якого явища як у плані кількості основних структурних елементів, так і в плані їх взаємної функціонально-логічної координації.

Тип ресурсу: Стаття
Ключові слова: Філософський принцип єдності світу, виходячи з якого можна зробити висновок про те, що світ у цілому управляється декількома фундаментальними законами, знаходить своє підтвердження як у сфері наукової, так і міфологічної свідомості.
Класифікатор: B Філософія. Психологія. Релігія > B Філософія (Загальне)
Відділи: Інститут педагогіки > Кафедра теорії та методик дошкільної й інклюзивної освіти
Користувач: Єлизавета Сергіївна Панченко
Дата подачі: 13 Лют 2018 07:24
Оновлення: 13 Лют 2018 07:24
URI: https://eprints.zu.edu.ua/id/eprint/26491
ДСТУ 8302:2015: Вознюк О. В. До питання про фундаментальну основу технічних систем: чи можна побудувати універсальну модель системотехніки?. Міждисциплінарний журнал "Паддхаті". 2010. № 2.

Дії ​​(потрібно ввійти)

Оглянути опис ресурсу
Оглянути опис ресурсу