Миронова Т. Ю. (2009) Погляд людини як загальне поняття про важливий механізм життя та погляд автора в плині творчого письма. ВІСНИК Житомирського державного університету імені Івана Франка. № 43. С. 199–212.
42_43.pdf
Завантажити (560kB) | Preview
Анотація
Автор розглядає поняття "авторський погляд" як невід’ємну частину писемної творчості, до якої відносяться і художні, і наукові, і газетні тексти. Досягнення авторського погляду в писемній роботі є одним із основних свідчень авторства. Невизначене, а часто інтуїтивне існування даного поняття у писемній реальності закликає до його поглибленого дослідження. Це дозволить вселити в людей віру у свої творчі здібності, зробить тенденцію до гуманізму у вітчизняній освіті і науці одним із цілком реальних кроків вперед.
Тип ресурсу: | Стаття |
---|---|
Класифікатор: | P Мова та література > PN Література (Загальне) |
Користувач: | Користувачі 341 не знайдено. |
Дата подачі: | 21 Жовт 2009 11:48 |
Оновлення: | 14 Серп 2015 19:41 |
URI: | https://eprints.zu.edu.ua/id/eprint/2987 |
ДСТУ 8302:2015: | Миронова Т. Ю. Погляд людини як загальне поняття про важливий механізм життя та погляд автора в плині творчого письма. ВІСНИК Житомирського державного університету імені Івана Франка. 2009. № 43. С. 199–212. |