Павленко В. В. (2020) Проблема розвитку креативності у творчій спадщині Тоні Бьюзена. Technical Report. Latvia: «Baltija Publishing», Riga.
Павленко В.В..pdf
Download (658kB) | Preview
Abstract
Встановлено, що майнд-карти є одним із ефективних
методів навчання, який був запропонований англійським психологом і лектором Т. Бьюзеном. Карти пам’яті були створені для запам’ятовування великої кількості матеріалу, а також для його спрощення, розуміння та для економії під час конспектування. Під час дослідження було визначено, що інтелект-карти є хорошим засобом для вивчення лексики, нового граматичного матеріалу, для перевірки рівня
знань і повторення. Ментальні карти мотивують, полегшують процеси запам’ятовування та сприяють активності учнів на уроці.
Було з’ясовано, що інтелектуальні карти допомагають розвитку
критичного мислення, а це є важливою передумовою розвитку
підлітків. Перевагою методу є його універсальність для всіх школярів незалежно від індивідуальних особливостей пам’яті.
| Item Type: | Monograph (Technical Report) |
|---|---|
| Subjects: | L Education > LA History of education |
| Divisions: | Educational and Research Institute of Pedagogics > Department of Vocational Pedagogy, Special Education, Andragogy and Educational Management |
| Depositing User: | Віта Віталіївна Павленко |
| Date Deposited: | 24 Dec 2022 11:45 |
| Last Modified: | 24 Dec 2022 11:45 |
| URI: | https://eprints.zu.edu.ua/id/eprint/35701 |


