Голубовська І. В. (2023) Шукач квітів, що цвітуть в океані: пам’яті поліського дитячого письменника Миколи Яненка. Специфіка фахової підготовки майбутніх учителів на засадах компетентнісного підходу : досвід, реалії, перспективи : збірник матеріалів Всеукраїнської з міжнародною участю науково-практичної конференції (29 листопада 2022 року) / за заг. ред. І. Голубовськ..
Голубовська_І._Шукач_квітів__що_цвітуть_в_океані.PDF
Завантажити (492kB) | Preview
Анотація
Творча спадщина поліського прозаїка Миколи Михайловича Яненка (1941 – 2020) добре відома широким читацьким колам. Його оригінальний набуток захоплює увагу незвичайною тематикою, небуденними персонажами та непересічними життєвими ситуаціями, в які потрапляють герої. Усю свою творчість талановитий письменник-мариніст спрямовував на розкриття загадкового, мінливого, часом небезпечного, але такого привабливого світу моря та його мешканців.
Тип ресурсу: | Стаття |
---|---|
Ключові слова: | дитяча література, Микола Яненко |
Класифікатор: | P Мова та література > PZ Дитяча література |
Відділи: | Інститут педагогіки > Кафедра початкової освіти та культури фахової мови |
Користувач: | Кафедра початкової освіти та культури фахової мови |
Дата подачі: | 19 Лют 2023 10:52 |
Оновлення: | 19 Лют 2023 10:52 |
URI: | https://eprints.zu.edu.ua/id/eprint/36176 |
ДСТУ 8302:2015: | Голубовська І. В. Шукач квітів, що цвітуть в океані: пам’яті поліського дитячого письменника Миколи Яненка. Специфіка фахової підготовки майбутніх учителів на засадах компетентнісного підходу : досвід, реалії, перспективи : збірник матеріалів Всеукраїнської з міжнародною участю науково-практичної конференції (29 листопада 2022 року) / за заг. ред. І. Голубовськ. 2023.. |