Sevost’yanov Е. А.ORCID: https://orcid.org/0000-0001-7892-6186, Ukhlov A. D.
ORCID: https://orcid.org/0000-0001-5560-2488, Gol’dshtein V. M.
ORCID: https://orcid.org/0000-0001-6761-9607
(2024)
Composition operators on Sobolev spaces and weighted moduli inequalitites.
Mathematical Reports. Т. 76, № 2.
С. 101–113.
ISSN 2285-3898.
DOI: 10.59277/mrar.2024.26.76.2.101.
Preview
GSU_2024.pdf
Завантажити (211kB) | Preview
Тип ресурсу: | Стаття |
---|---|
Класифікатор: | Q Наука > QA Математика > QA77 Математичний аналіз |
Відділи: | Фізико-математичний факультет > Кафедра математичного аналізу, бізнес-аналізу та статистики |
Користувач: | Євген Олександрович Севостьянов |
Дата подачі: | 16 Груд 2024 22:09 |
Оновлення: | 15 Серп 2025 21:00 |
URI: | https://eprints.zu.edu.ua/id/eprint/42045 |
ДСТУ 8302:2015: | Sevost’yanov Е. А., Ukhlov A. D., Gol’dshtein V. M. Composition operators on Sobolev spaces and weighted moduli inequalitites. Mathematical Reports. 2024. Т. 76, № 2. С. 101–113. DOI: 10.59277/mrar.2024.26.76.2.101. |