Desyatka V. S.ORCID: https://orcid.org/0009-0003-2241-401X, Kovba Z. O.
ORCID: https://orcid.org/0009-0008-1519-0907, Sevost’yanov Е. А.
ORCID: https://orcid.org/0000-0001-7892-6186
(2025)
On the prime ends extension of unclosed inverse mappings.
In: International Online Conference "Algebraic and geometric methods of analysis", May 26-29, 2025, Odesa-Kyiv.
С. 59–60.
Preview
1.pdf
Завантажити (87kB) | Preview
Тип ресурсу: | Доповідь на конференції або симпозіумі (Стаття) |
---|---|
Класифікатор: | Q Наука > QA Математика > QA77 Математичний аналіз |
Відділи: | Фізико-математичний факультет > Кафедра математичного аналізу, бізнес-аналізу та статистики |
Користувач: | Євген Олександрович Севостьянов |
Дата подачі: | 01 Черв 2025 13:58 |
Оновлення: | 15 Серп 2025 21:25 |
URI: | https://eprints.zu.edu.ua/id/eprint/43983 |