Киричук Г. Є., Стадниченко А. П. (2009) Вплив трематодної інвазії на активність лужної фосфатази у різних органах і тканинах витушки (Mollusca: Gastropoda: Pulmonata: Bulinidae) за дії на неї іонів важких металів водного середовища. Вісник Львівського університету. Серія біологічна. № 49. С. 151–156. ISSN 0206-5657.
Preview
вплив.pdf
Завантажити (243kB) | Preview
Анотація
Досліджено вплив трематодної інвазії на активність лужної фосфатази у мантії, гепатопанкреасі та гемолімфі Planorbarius purpura за дії на неї іонів цинку і міді водного середовища. Проаналізовано різницю за цим показником між незараженими особинами у нормі та за перебування молюсків у розчинах полютантів, концентрація яких відповідає LC25, LC50, LC75.
Тип ресурсу: | Стаття |
---|---|
Класифікатор: | Q Наука > QL Зоологія |
Відділи: | Природничий факультет > Кафедра зоології, біологічного моніторингу та охорони природи Природничий факультет > Кафедра ботаніки, біоресурсів та збереження біорізноманіття |
Користувач: | Кафедра зоології, біологічного моніторингу та охорони природи |
Дата подачі: | 22 Черв 2011 09:42 |
Оновлення: | 07 Бер 2016 01:01 |
URI: | https://eprints.zu.edu.ua/id/eprint/5085 |
ДСТУ 8302:2015: | Киричук Г. Є., Стадниченко А. П. Вплив трематодної інвазії на активність лужної фосфатази у різних органах і тканинах витушки (Mollusca: Gastropoda: Pulmonata: Bulinidae) за дії на неї іонів важких металів водного середовища. Вісник Львівського університету. Серія біологічна. 2009. № 49. С. 151–156. |