Костюшко Ю. О. (2011) Педагогічна дія у площині психічних станів. Матеріали Всеукраїнської науково-практичної конференції з міжнародною участю "Теорія і практика підготовки майбутніх учителів до педагогічної дії". С. 169–171.
Preview
до пед.дії.pdf
Завантажити (254kB) | Preview
Анотація
Підготовка педагогів-професіоналів аналізується в контексті соціально-психологічного навчання, яке покликане розвивати духовність в особі вчителя шляхом тренінгу. Розглядається специфіка цього процесу і його освітлення в працях вітчизняних і зарубіжних учених.
| Тип ресурсу: | Стаття |
|---|---|
| Класифікатор: | B Філософія, психологія, релігія > BF Психологія |
| Відділи: | Інститут педагогіки > Кафедра теорії та методик дошкільної й інклюзивної освіти |
| Користувач: | Ольга Кравчук |
| Дата подачі: | 09 Квіт 2012 11:08 |
| Оновлення: | 15 Серп 2015 04:06 |
| URI: | https://eprints.zu.edu.ua/id/eprint/7025 |
| ДСТУ 8302:2015: | Костюшко Ю. О. Педагогічна дія у площині психічних станів. Матеріали Всеукраїнської науково-практичної конференції з міжнародною участю "Теорія і практика підготовки майбутніх учителів до педагогічної дії". 2011. С. 169–171. |


