Савостьянова М. В. (2011) Нові цінності постіндустріального суспільства. ВІСНИК Житомирського державного університету імені Івана Франка. № 59. С. 9–13.
vip_59_2.pdf
Завантажити (160kB) | Preview
Анотація
У статті розглядаються процеси трансформації цінностей у постіндустріальному суспільстві. Досліджується вплив економічної, політичної і загальнокультурної стратегій розвитку постіндустріального суспільства на духовність і мораль. Аналізуються наслідки редукції духовних цінностей для людини і суспільства. Виявлено, що якщо вивчати розвиток наукових, технічних, технологічних параметрів сучасного суспільства, не вдаючись до смислових і ціннісних критеріїв їх аналізу, то до нього застосовується поняття прогресу, але якщо проаналізувати цей розвиток з аксіологічних позицій, то можна стверджувати, що ми живемо в епоху "вертикального вторгнення варварства".
Тип ресурсу: | Стаття |
---|---|
Класифікатор: | H Соціальні науки > HT Суспільства. Класи. Раси |
Користувач: | Користувачі 341 не знайдено. |
Дата подачі: | 29 Трав 2012 07:13 |
Оновлення: | 15 Серп 2015 01:25 |
URI: | https://eprints.zu.edu.ua/id/eprint/7305 |
ДСТУ 8302:2015: | Савостьянова М. В. Нові цінності постіндустріального суспільства. ВІСНИК Житомирського державного університету імені Івана Франка. 2011. № 59. С. 9–13. |