Ресурси де є Автор Поліщук Ю. К.
Стаття
Поліщук Ю. К., Жуковський С. С. (2020) Використання SPI Flash в техніці. Матеріали ІX Міжнародної науково-практичної конференції студентів, аспірантів та молодих вчених «Молодь у світі сучасних технологій».. С. 306–308.
Поліщук Ю. К. (2018) Інтерфейси передачі даних. Інформаційно-комп’ютерні технології – 2018.. С. 219–221.
Поліщук Ю. К. (2018) Алгоритм передачі координат ємнісного сенсорного скла. Сучасні інформаційні технології в освіті і науці. № 9. С. 243–246.
Поліщук Ю. К. (2017) Алгоритм виведення графічних данних на дисплей. Актуальні питання сучасної інформатики. № 5. С. 79–83.
Поліщук Ю. К. (2017) Алгоритм для виведення чисел на семисигментному індикаторі. Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології у виробництві та освіті: стан, досягнення, перспективи розвитку.. С. 44–47.
Доповідь на конференції або симпозіумі
Поліщук Ю. К. (2020) Переваги використання UFS накопичувачів в мобільній техніці. In: Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технологи у виробництві та освіті: стан, досягнення, перспективи розвитку. С. 62–64.
Поліщук Ю. К. (2018) Алгоритм передачі даних EMMC карт пам’яті. In: Актуальні питання сучасної інформатики.